Kotly od spoločnosti Hargassner

Kotly od spoločnosti Hargassner

Hargassner je rakúska rodinná firma, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a celosvetovým predajom vykurovacích systémov na pelety, drevnú štiepku a kusové drevo. Pohybuje sa v rozsahu výkonu od 6 kW na jeden kotol alebo až 2 MW pre kaskádové riešenia. Za firmou stojí 38 rokov skúseností a viac ako 140 tisíc spokojných zákazníkov, čo firmu motivuje k neustálym inováciám a zlepšeniu ekologickej situácie vo svete v spojení s plnohodnotným systémom automatizovaného vykurovania. Nízke emisné hodnoty pri vyššej účinnosti, maximálny komfort a dlhá životnosť sú už teraz základom značky Hargassner.

Kotol na biomasu od spoločnosti Hargassner a solárny systém od spoločnosti THERMO/SOLAR sú preto perfektnou kombináciou pre efektívne vykurovanie – ekologické a 100% CO2 neutrálne.

Slnečné kolektory poskytujú teplo domácnostiam tým, že absorbujú slnečnú energiu a premieňajú ju na teplo. Teplo sa následne odvádza do akumulátora (zásobníka teplej vody), kde sa využíva na ohrev vody alebo na podporu vykurovacieho systému všeobecne.

Solárne polia sú vždy určené ako doplnková súčasť inštalácie vedľa už existujúceho vykurovacieho systému. Výhodná je strecha smerujúca na juh, aby bolo možné akumulovať čo najviac slnečného žiarenia.

Hargassner sortiment: Kotly na štiepku, pelety a kusové drevo, akumulačné zásobníky, veľké kotly s výkonom 150-330 kW, vykurovacie kontajnery, plniace systémy.

Ďalšie informácie sú na www.thermosolar.sk alebo  www.hargassner.at.

Zdieľať produkt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Vyhľadať
Slnečné kolektory
Potrebujete pomoc?

+421-45-601 6080